Женските паранои

Предишната тема Следващата тема Go down

Женските паранои

Писане by sa6ito on Сря 16 Сеп 2009, 17:51

Жените по природа са параноички. Факт, с който трябва да се примирим. Кой са най-разпространените женски паранои, за които трябва да си подготвен?
„Заглеждаш се по други“
Жените винаги се страхуват, че се заглеждаме други жени. Страхуват се, че има по-красиви и по-сексапилни от тях. За да ти е мирна главата, просто бъди откровен с нея, но на шега. Колкото повече криеш интереса си към чуждото, толкова повече тя ще иска да те хване и ще те обвинява. Просто бъди откровен и признавай, че нечии цици или задник те кефят, но това няма нищо общо с любовта ти към нея.

„Ще ме изоставиш“

Особено ако е била зарязване вече, основна параноя на твоята мадама ще е да не я изоставиш. Досадно е, но трябва да се примириш, че докато не я убедиш, че няма да я зарежеш (или докато наистина не я зарежеш), таза параноя ще те преследва

„Обичаш ли ме?“
Този въпрос рано или късно се намесва в отношенията между двама души. Кажеш ли го веднъж, се приготви, че ще го казваш постоянно. Но дори много често няма да е достатъчно. Тя винаги ще те пита и винаги ще я гони параноята, че не е достатъчно.

„Дебела ли съм?“

Дебела, слаба, перфектна, запомни едно. На този въпрос винаги се отговаря – „Не, много ясно! „Всичко останало води до скандал. Жените са параноички на тема килограми и винаги досаждат с желанието си да ги убеждаваш, че са в перфектна форма.

„Защо не си ми се обаждал днес?“

Ако не й звъннеш един ден, се приготви за параноя, че нещо между вас се случва. Колкото и да си бил зает, дори да си проспал деня си, винаги намери 1 минута да й звъннеш или да драснеш смс. Всичко останало ще доведе до истерия.
menbg.com
sa6ito
упорит
упорит

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото