Ще спрете ли цигарите срещу 5 000 евро?

Предишната тема Следващата тема Go down

Ще спрете ли цигарите срещу 5 000 евро?

Писане by sa6ito on Пон 10 Авг 2009, 19:24

5000 евро може да получи българин, който наскоро е отказал цигарите, съобщи сайтът на здравното министерство. Кандидатите трябва да разкажат как са се отървали от вредния навик. А условието е да не са припалвали поне 6 месеца!

Те могат да изпращат историите си на сайта www.aznepusha.bg . Там са указани и всички правила за участие. Наградата "Европейски бивш пушач 2009" ще бъде дадена под формата на ваучер за почивка.Предвиден е и друг ваучер в размер на 2000 евро.

Конкурсът е организиран от Европейската мрежа на линиите за отказ от тютюнопушене и се провежда за втора поредна година. В мрежата участват 19 страни от ЕС, сред които и България.

Бившите пушачи трябва да са захвърлили тютюна след 1 януари 2008 г. и да се регистрират за състезанието до 31 декември 2009 г.
www.menbg.com

Последната промяна е направена от sa6ito на Сря 12 Авг 2009, 10:23; мнението е било променяно общо 1 път
sa6ito
упорит
упорит

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Ще спрете ли цигарите срещу 5 000 евро?

Писане by mavi on Пон 10 Авг 2009, 21:28

Аз съм бивш пушач, не пуша от 7 месеца, но в този сайт не намирам нищо за подобен конкурс .. аз ли не виждам Хммм ... може и от часа да е. Ще се наспя пък може утре да го намеря.

п.с. Станах, поразходих се, седнах и го намерих.
Усмивка

mavi
Администратор
Администратор

Писане by lusien on Вто 11 Авг 2009, 14:09

Да си призная честно аз пушех по две кутии синьо Виктори на ден. Преди около пет години ми се наложи да работя на едно място, където не можеше да се пуши вътре. Трябваше да излизам навън, а беше зимата и около минус 20 градуса. Така започнах да пуша по-малко. След шест месеца се върнах на старата си работа и реших да мина на по-леки цигари. И незнам как, от само себе си започнах да пуша все по-малко и по-малко, докато изведнъж осъзнах, че не бях пушила няколко дни... И така вече почти четири години не пуша изобщо, но... Винаги имам цигари у себе си. Може би така се успокоявам, че ако ми се припуши винаги мога да си запаля Срам ме е А, да ви кажа не вярвам някой да успее да откаже цигарите за пари. Може да го направи, но ще е временно. Пушенето е въпрос на психологическа нагласа и тук парите може да са някакъв временен стимул. Но все пак не е зле да се опита. Който успее... Браво!
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by bisyto on Сря 14 Апр 2010, 12:47

За да спреш цигарите ти трябва силна воля или нещо наистина стимулиращо.Аз ги спирам за 2-ри път и се надявам, че сега като родя, няма да направя старата грешка като ми спре кърмата пак да ги почна.
bisyto
любител
любител

Писане by Lindzi on Сря 21 Апр 2010, 14:02

Ама никога не се знае, защото ...човек или ги спира поради здравословни причини, или като Люси.
Моя мъж е пушач, но не мисли и да се отказва, навик ще е точната дума, а пък и то историята го доказа, че са повече хората непушачи, които умират, отколкото пушачите.
Аз не пуша, защото не ми харесаха още от самото начало и защо да се уча на нещо, което не ми е по вкуса.
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Ani76 on Чет 22 Апр 2010, 18:08

Аз ги спрях, защото моята марка стана 4,70.Егати си и цените.Вече две седмици съм без гигари и съм СУПЕЕЕЕЕЕР.!!!
Съветът ми е към всички-
СПИРАЙТЕ ЦИГАРИТЕ !!!!
Ani76
упорит
упорит

Писане by iletoili on Пон 26 Апр 2010, 18:57

аз  пуша   но  като  гледам  пуша   все  по  -малко което  ме  радва едно  е  че  станаха  много  скъпи  мойте  цигари  и  второ  в  работата  е  50-150 лв  глобата  ако  те  хванат
iletoili
форум-фен
форум-фен

Писане by pumpal21 on Пет 09 Юли 2010, 14:10

аз пуша като парен локомотив.вредят ми,но лошото е,че вече е навик

Глобален Модератор

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото