Как да изневерим, без да ни хванат?

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down

Re: Как да изневерим, без да ни хванат?

Писане by Ani76 on Вто 20 Окт 2009, 09:28

Аз също нямам нужда от оправдания, защото не съм изневерявала никога,наистина никога.Както казах и по-горе по никакъв начин не приемам изневярата в какъвто и аспект да е.Но пък аз НАИСТИНА познавам мъже и жени ,които си имат дългогодишна връзка,а пък в семейството им поне привидно всичко е наред,е все пак привидно де.Те си знаят най-добре.Истината за мен самата е,че има хора и хора.Аз не изневерявам,но пък в моето семейство държим на семейните цености.В семейството на Жори също.Може би донякъде е въпрос на разбиране,на нагласа,на това дали цениш семейството,задълженията в него да не те оттегчават,може би дори е и въпрос на възпитание до голяма степен.Мисълта ми е,че ако например Боги вижда семейните отношения между мен и Жори какви са,сигурно и тя след време ще иска едно истинско семейство с неговите и проблеми и хубави моменти и няма да приема изневярата,защото аз и баща и например няма да и даваме този пример.Така си мисля,но дали съм права не знам.
Ani76
упорит
упорит

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by Гост on Вто 20 Окт 2009, 10:00

Ани,аз преди време бях писала някъде и не означава,че това се отнася за всички,но имаме приятелско семейство,с което съм разговаряла поотделно(мъжът и жената).Тя е убедена на 101%,че той винаги и е бил верен,а в същия момент същият този човек редовно прави секс с други жени,дори имаше един период,в който обмисляше развод,за който знаехме само двама души.Виждаш,че това,което се показва е едно,а това,което е всъщност е съвсем друго.
Пък и аз ще добавя,че изневярата се прави със сърцето и душата,а не с онова между краката(особено,когато говорим за мъже и техните сексуални нужди)!Това си е мое мнение разбира се!

Гост
Гост

Писане by Lindzi on Вто 20 Окт 2009, 10:08

Имаме семейна двойка, която са страхотно семейсто пред детето - но свободен стил.
ОБичат се, но той си ходи с едни, тя с други, но парите в семейството остават.
Докато един ден, той се влюби в жената и започна да се прибира по-рядко у дома.
Тогава се разведоха, тя поиска развод, докато той се молеше всичко да си остане, но тя му каза, че може да приеме че излиза с други, но не когато и душата си е подарил на чуждата жена.

Не приемам изневерята просто така - щом човек изневерява, значи куца нещо, немога да ги разбера мъжете, ми тръпка е с друга, жената не го прави така, но иначе тя неможе да погледне друг, а не, моля, моля!!

Щом изневерява и мъжа и жената, значи има проблеми и всеки търси да ги реши по един или друг начин, търси топлина, обич и разбирателство, а дали ще я намери, е друг въпрос!!!
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Гост on Вто 20 Окт 2009, 10:27

Така е,Бени!Ако душата и сърцето ти принадлежат на друг човек, то тази връзка е обречена,даже не бих я нарекла връзка!
А за тръпката при мъжете,отдавна спрях да мисля...ами животинки,малко да им замирише на п....и....

Гост
Гост

Писане by Lindzi on Вто 20 Окт 2009, 10:59

А сега кажи Алекс, така ли е?
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Гост on Вто 20 Окт 2009, 11:07

Мда,кажи,кажи!Ето сега се сещам за първата ми връзка,която продължи около година и половина.Мъжът ме гледаше в очите и ми казваше колко много ме обича и,че доверието е всичко,че не би ми простил,ако бъда с друг мъж.В един хубав слънчев ден обаче,аз разбрах,че докато съм си била в Стара Загора,той нашият е чукал някаква от съседния блок и дори не са използвали кондом.И естествено не той ми каза за това.После гледаше в земята и дори не се извини...таааааа,ако а зне бях разбрала(няма да казвам как) щях да продължавам да вярвам наивно.И с това не искам да казвам в никакъв случай,че няма мъж,който да не е бил с друга/и,докато е имал сериозна връзка!

Последната промяна е направена от Сладка мама на Сря 21 Окт 2009, 08:06; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост

Писане by aaleks on Сря 21 Окт 2009, 05:43

Така е момичета, мъжът 90% изневерява по-животински причини, не му е необходима любовна тръпка докато не хлътне 10% .Жените обратно, това е ясно.
Извинете ме, но спешно изчезвам - други път ще ви напиша какво ме пита един приятел за негов познат .
aaleks
начинаещ
начинаещ

Писане by Гост on Сря 21 Окт 2009, 08:04

Ммммм,в нашите редици май ще си имаме редовно мъжленце!

Гост
Гост

Писане by Ani76 on Сря 21 Окт 2009, 08:54

ААААААААА,СЛАДКА,СПОКО,РЕДОВНО МЪЖЛЕНЦЕ, ДОКАТО НЕ ДОЙДАТ ОНИЯ 10 ПРОЦЕНТА.ХИ-ХИ-ХИ-ХИ.
Ani76
упорит
упорит

Писане by Гост on Сря 21 Окт 2009, 13:11

ААааа,не не не!НЕ така!Аниии,ние сме почтен сайт и другите 10% също са добре дошли!

Гост
Гост

как да изневерим без да ни хванат

Писане by Гост on Чет 22 Окт 2009, 07:36

ТАЗИ ТЕМА Е ДОСТА ИНТЕРЕСНА АЗ МИСЛЯ ЧЕ ИЗНЕВЯРАТА Е НОЖ С 2 ОСТРИЕТА ВЕРСЯТНОСТА ДА ТЕ ХВАНАТ И ДА СЕ ВЛЮБИШ ЗАШТОТО ТОВА Е ПОСТРАШНОТО ЗА ЕДНА АВАНТЮРА ДА СИ РАЗБИЕШ СЕМЕИСТВОТОЛОТ МОИ ПОЗНАТИ И ОТ МЕН САМАТА БИХ КАЗАЛА ЧЕ ЧОВЕК КОГАТО НЕ ПОЛУЧАВА НЯКОИ НЕЩТА В КАЩТИ ТРСИГИ НА ВЪН НА ПРИМЕР ЖЕНИТЕ КАТО ЦЯЛО СЕ ИСКАМЕ НЕЩТО СЕ СМЕ НЕДОВОЛНИ ПРАВИМ СКАНДАЛИ И НАЖЕЖАВАМЕ ОБСТАНОВКАТАЛ.САШТОТО СЕ ОДНАСЯ И ЗА МАЖЕТЕ

Гост
Гост

Писане by aaleks on Пон 26 Окт 2009, 11:08

aaleks написа:Така е момичета, мъжът 90% изневерява по-животински причини, не му е необходима любовна тръпка докато не хлътне 10% .Жените обратно, това е ясно.
Извинете ме, но спешно изчезвам - други път ще ви напиша какво ме пита един приятел за негов познат .

Та да си дойдем на думата: Пича е точен/симпатяга, жена му също е готина. Та преди време той ме попита "защо жените изневеряват", отговорът ми бе както по-горе някой писа " 2 причини, нещо липсва вкъщи или по наследство т.е. такъв си е човека". Той нищо неказа повече, след няколко месеца се срещнахме пак на същата тема и попита " какво значи липсва нещо вкъщи , секс ли, внимание ли какво по-точно" . И аз май се досетих, че нещо има при тях и започнах с локумите " ами докарвал ли си я някога до оргазъм ама "истински" , редовно купуваш ли и подарък за рожения й ден - 8 март - нова година,измивал ли си някога чиниите вместо нея, простирал ли си прането повече от 1 път в годината и т.н. " . Той ме погледна, че като почна " всеки нейн празник е получавала подарък изнената с участието и на децата но аз съм главния изпълнител приговяне на вечеря купуване на торто, злато, мобилни още преди 10 год. , в секса поне полвината пъти е била задоволявана, чинии и слагане и вдигане на масата в седмицата минимум 1-2 пъти, пране - даже и сгъване на дрехите през седмица две, а аз до сега от нея съм получил за 15-20 год 1 подарък изненада след като предната вечер ми кипна и казах тези същите неща като на теб. За другата причина просто да е "наследствено" няма дани все пак сме от един малък град и тия работи се знаят."
Гледах, мигах и ......ще си дам малко почивка за цигара. Лошa работа.
Продължение от вчера: И така стана ясно, че работата е зле. И съответно реших , че щом ме е попитал, значи може би иска съвет. И започнах: 1. Сигуренли си, че "кръшка" или само леко флирче? Отговор "лъжи, лъжи и пак лъжи, казва че работят до късно вечер няколко души така се налагало. Накрая се заех да се уверя лично и застанах пред офиса и се оказа че работи само с един до късно почити всяка вечер от 1 год насам + алкохол, така се работело по-лесно според нея. С помоща на един доброжелателен хакер започнах да прихващам, че си изпращат любовни клипчета. Тя каза, че това било изпрати на 5 човека или ще ти се случи нещо лошо, после че било само майтап и накрая незнае какво да каже. Отрича всичко. Не съм ги хващал на "калъп" ." И т.н. че стана много дълго, кой ще го чете!

С две думи: пича от няколко месеца почити нищо не бута в домакинството, няма подаръци, няма нищо,увесил нос, отслабнал !
И се зарече "Ако се разведем, няма да уважявам никога повече жена толкова много, защото не искам да ме боли отново!"

Е, момичета как да има такива мъже повече и за по-дълго! Май "свинете ядат хубавите ябълки" . Сигурен съм, че при вас тия случки са повече, за неблагодарноста на полвинката, и имено заради това се опитах да я разкажа. Съжелявам, че я претупах на бързо историята, но............................

ТОВА МИ СПОДЕЛИ ЕДИН ПРИЯТЕЛ ЗА НЕГОВ ПОЗНАТ!
aaleks
начинаещ
начинаещ

Писане by Mery2105 on Пет 06 Ное 2009, 08:36

Мъж се връща от командировка и заварва жена си гола в леглото.
Мъжът:
- Кво става тука, ма?
В този момент изпод леглото излиза друг мъж:
- Аз съм рецидивист! Парите и всички скъпоценности!
Нямало какво да прави човекът и дал всички пари и скъпоценности.
Рецидивистът избягал. Точно се успокоил съпругът и изпод леглото излиза
още един:
- Аз съм следовател по кримирални престъпления. Да сте виждали един рецидивист?
- Ами той току що избяга!
Мъжът се навежда към леглото и крясва:
- Оперативната група! Бегом след рецидивиста!
Mery2105
упорит
упорит

Ураааааааааааааа, да не ви се връща

Писане by aaleks on Пон 22 Фев 2010, 18:00

дааааа, моя приятел е щасливец, че няма оперативна група, а само някой други дърт козел със съкати м..... дааааа, щасливец . До девето коляно казват прятеля ми!!! Поживо поздраво.
aaleks
начинаещ
начинаещ

Писане by Lindzi on Пон 22 Фев 2010, 19:19

Разни хора - разни идеали.

Имам познат, мой колега, който търси жената на живота си, въпреки че първата му скроила такъв номер, като на твоя познат, не се отказва и вярва че ще я намери някога.

Не се знае с какво ще го сблъска съдбата човек, но за половината хора - изневярата е тръпка и удоволствие, от забраненото, останалите - държим на семейството, малко сме, но съществуваме. Стига да спечелят нашето уважение, половинките ни, ще са щастливи, ако ни подведат обаче...няма гаранции.
Объркано стана.
В един друг форум чета за една мацка, която започва да изневерява на съпруга си с колега, след като разбира че той й изневерява първи със съседката и дори я изгонва от апартамента и когато тя решава да се разведе с него, той взема че й иска прошка и тя се връща, обаче продължава връзката си с колегата, който между другото е забременил приятелката си...За това какво ще кажете?
Ако не вярвате на историята, ще ви дам и линк да четете, че тя е като роман и вече е 5-ти сезон!!!
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото