Как да изневерим, без да ни хванат?

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Как да изневерим, без да ни хванат?

Писане by sa6ito on Нед 02 Авг 2009, 22:43

Изневярата е онзи забранен плод, от който рано или късно ни се дояжда.
Законите на мъжката чест го повеляват. “Да пожелаеш жената на ближния си, е като да опиташ от ракията на съседа.” Стига “ближният” да не ти е зет, а жена му –твоя сестра, всичко е наред.

На всеки мъж в един момент му се приисква да изневери. Дали ще му се отвори парашутът е друг въпрос. За всеки случай трябва да си подготвен. Ако ти се отдаде възможност - да не я изпуснеш, и по-важното да не те хванат

Подготвили сме ти няколко изтъркани трика, посредством които да замаскираш изневярата и да не се усети твоето съкровище за евентуалното ти прегрешение.

1. Обясни й, че ще ходиш на мач с момчетата. Естествено я покани с вас и подробно й обясни кои ще бъдете – тоест 10-ина мъже и нито една жена. Логично е мацката да се почувства неудобно и да ти каже да отиваш сам.

2. Издебни я, когато се е нагласила да излиза по женски с приятелките си. За да разбереш за кога точно го плануват и да имаш време да се подготвиш и ти, започни да опипваш почвата от рано – дали мислят наскоро да излизат и кога. Подчертай, че ти не би имал нищо против, но естествено не забравяй и ревностните включвания от сорта, че ще я изненадаш по средата на вечерта. Ти ще си зает с друго по средата на вечерта, естествено, но нека тя си има едно наум и да не посмее да флиртува с някой снажен младеж.

3. Кажи , че имаш работа до късно в офиса
, защото е станал някакъв проблем с разни документи и ще закъснееш. Тъкмо тя ще има време да приготви вечеря за теб, докато ти “работиш върху“... проблемите си. От благодарност колко е толерантна, може да й купиш цветенце и надълго и нашироко да й обясниш след това измисления проблем. Тя ще ти съчувства, а ти ще й промълвиш с разнежен глас:”Какво щях да правя без теб, така добре ме разбираш!”

4. Замини в командировка
– тоест някъде извън града или страната. Там тя няма да знае къде и какво правиш. А може да си вземеш придружителка с теб - за дългите и самотни дни, когато няма да виждаш любимата си.

Когато искаш да изневериш, го прави с финес. Вярно е, че има много глупави жени, които никога няма да се усетят, че им слагаш рога, но за твое добро е да се презастраховаш. Тоест, избягвай да изневеряваш по прозрачни начин от типа:

• когато закъсняваш, винаги да си измисляш едно и също плоско оправдание
  • да й обясняваш, че всеки петък е вечер за него и тогава да не те безпокои и търси
  • да й кажеш, че имаш работа извън града и, когато тя предложи да дойде с теб, да й се развикаш, че не е желана
  • да й подаряваш цветя всеки път, щом треснеш нещо и се чувстваш гузен.
  • да забравиш да изтриеш съобщенията, които си пращал на мацката, с която й изневеряваш, и те да са повече от красноречиви. В този ред на мисли, забрави идеята за “личното пространство” – жените обичат да ровят – в телефона ти, да!
  • да забравиш да почистиш от леглото си дългите руси косми, когато приятелката ти е тъмнокоса и обратното, а после да обясняваш, че тази коса е от гаджето на твоя най-добър приятел, който си е довел неговата у вас.
  • да вдигнеш телефона на любовницата си, докато си с гаджето си и после да й обясняваш, че това било един колега.

Изневярата е сладка, точно защото е забранена. Преди да посегнеш към изкушението обаче, добре обмисли стъпките ти, защото хванат ли те, гориш. Малко жени прощават изневяра. Ако въобще се натъкнеш някога на такава, прати ми кооординатите й.

www.menbg.com

Последната промяна е направена от sa6ito на Пет 21 Авг 2009, 16:21; мнението е било променяно общо 1 път
sa6ito
упорит
упорит

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Как да изневерим, без да ни хванат?

Писане by makka_paka on Нед 16 Авг 2009, 00:13

Хихихи Благодарим, това е в наша полза.
makka_paka
любител
любител

Писане by Гост on Вто 18 Авг 2009, 16:29

Хехе,аз ли съм единствената жена,за която не е проблем мъжа и да се ч... с други жени? Хихихи

Гост
Гост

Писане by Tiny on Вто 18 Авг 2009, 17:28

Сега остава да кажеш и че не е проблем и ти да присъстваш на почукването на твоя мъж с другите жени.
Пупу, заради теб сладка приказвам таквиз мръсни думички Намигане
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by Гост on Вто 18 Авг 2009, 18:54

А,мерси,не искам да му светя! Голяма усмивка Че кое им е лошо на думичките? Хихихи
Ама мен между другото са ме "канили" жени да правя секс със съпрузите им,а те да гледали,защото се възбуждали! Ами, ко да направя Чеша се по главата Хммм

Гост
Гост

Писане by Tiny on Вто 18 Авг 2009, 19:12

цццц, глей ти каква си късметлийка
На мен никой никакви по интересни предложения пък не ми е правил
Ама и ти откъде ги изкопа тези приятелки Изненадан
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by Ani76 on Сря 19 Авг 2009, 18:47

На мен не ми е все тая дали мъжът ми изневерява,друг е въпросът,че си имаме взаймно доверие на сто процента.Колкото до предложенията от други жени-имала съм предложения за секс от жени,тоест лесбийски секс,ако мога така да го кажа,имала съм предложение от жени за секс с техните мъже,както Сладката е имала.
Ами.....нормални неща общо взето,но не приемам по никакъв начин изневярата.
Ani76
упорит
упорит

Писане by mavi on Сря 19 Авг 2009, 19:50

Бях срещнала някъде това по повод изневярата:

"това, че някой от време на време изяжда по някой дюнер изобщо не означава, че се е отказал от луканката си или е спрял да я обича"
Намигане

mavi
Администратор
Администратор

Писане by Гост on Сря 19 Авг 2009, 20:02

"Скъпа,ти си деликатес,но на всеки от време на време му се иска да изяде един обикновен сандвич!" Хихихи Вярвам,че ще ме разберете!

Гост
Гост

Писане by makka_paka on Чет 20 Авг 2009, 09:35

Немога да повярвам, че има жени, които нямат против мъжа им да се ч... с други жени.
Интересно ми е как може да не ревнувате и да знаете например, че в момента любимия ти е с друга жена, вместо с вас?
Това да ме убият не мога да го приема, честно.
makka_paka
любител
любител

Писане by Гост on Чет 20 Авг 2009, 09:49

Ами психиката на мъжа е елементарна.За тях чукането е като пикаенето.Ами да има и по-еволюирали в емоционално отношение мъже,но повечето са си ...НА мен не ми пречи,не ме интересува.В края на краищата вие какво предпочитате,той да прави секс с вас,а да мисли за друга или обратното?

Гост
Гост

Писане by mavi on Чет 20 Авг 2009, 10:20

Аз никъде не съм казала, че ще ми е приятно мъжът ми да ми изневерява, но тия неща се случват. Случвали са се, случват се и сега и ще продължават да се случват. Безсилни сме пред това ... така е устроен мъжа. До сега моя не го е правил, но няма гаранция че и за в бъдеще ще е така. По принцип и двамата много държим на семейството и вярваме в брака, но знае ли човек ...

mavi
Администратор
Администратор

Писане by Tiny on Чет 20 Авг 2009, 10:45

Мави, това е чудесно. И при нас е така. Късметлийки сме с теб.
Обаче баща ми си има от 15 години любовница, която едно време ми беше прятелка че е на моите години. Ние естествено го разбрахме това, но той не се отказва от нея и това си е. Ако беше мой мъж със сигурност да съм го изгонила, но майка е от старото поколение и търпи.
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by Ani76 on Съб 22 Авг 2009, 17:55

Аз като се замислих,като че ли е по-гадно да ти изневерят психически,душевно,емоционално,ако мога така да се изразя.Никак няма да ми е приятно обаче и физическата изневяра,въпреки че ако мъжът ми ми каже,че вече не ме обича то тогава ще ме заболи повече,отколкото ако ми каже,че е бил с друга.Както и да е-не приемам по никакъв начин изневярата в какъвто и аспект да е.С гордост мога да се похваля,че моят Жори,както и аз сме от тези хора,дето държат сто процента на семейството си и дето не приемат такива забешки.Аз пък не искам да опитвам друг мъж честно.Направо ме е гад дори.Приела съм физически и емоционално Жори и той мен по същият начин,така че съм много горда и щастлива с този факт.
Ani76
упорит
упорит

Писане by Lindzi on Чет 27 Авг 2009, 05:03

Ние сме като теб Ани, и двамата сме против изневярата - аз немога да си се представя с друг, но пък с колегите се шегуваме по между си, това не означава че флиртуваме.
Но както казва Мави, нищо не се знае в този живот...дано и да няма.
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by zornica.gencheva on Чет 27 Авг 2009, 20:24

АЗ ЛИ СЪМ СТАРОМОДНА НЕЗНАМ,НО НЕ МОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ МЪЖ МИ ДА МИ ИЗНЕВЕРЯВА И АЗ ДА СЕ ПРАВЯ ЧЕ НИЩО НЕ Е СТАНАЛО,Е АКО ГО ПРАВЯ И АЗ ТОГАВА МОЖЕ И ДА НЕ МИ ПУКА,ДО СЕГА НЕ СЕ Е СЛУЧВАЛО И ДАНО НЕ СЕ СЛУЧВА
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен

Писане by techii76 on Съб 03 Окт 2009, 19:05

Защо да изневеряваме като няма да ни хванат?
techii76
любител
любител

Писане by makka_paka on Съб 03 Окт 2009, 22:42

@techii76 написа:Защо да изневеряваме като няма да ни хванат?
Хм, интересен въпрос .
makka_paka
любител
любител

Писане by Гост on Нед 04 Окт 2009, 07:18

И аз вчера това се питах!Все си мисля,че целта е да не те хващат,ама...ей го на...била съм в голяма заблуда!Значи вече няма да се крия

Гост
Гост

Писане by aaleks on Пон 05 Окт 2009, 11:10

Лелеее, защо издавате мъжките оправдания ,сега трябва да си измислим нови .

Я чакайте малко, хайде сега една жена да разкаже за тяхните оправдания
aaleks
начинаещ
начинаещ

Писане by Гост on Пон 05 Окт 2009, 11:22

Аз нямам оправдания.Ако искам да направя нещо не е нужно да се оправдавам.Оправданието буди съмнение,драги!И между другото добре дошъл! Имахме нужда от мъжко присъствие...ей така,малко за цвят!

Гост
Гост

Писане by tram4eto on Вто 06 Окт 2009, 10:52

Аз няма какво да го мисля, ако реша да изневеря като знам каква съм сама ще си кажа преди да ме хванат
tram4eto
начинаещ
начинаещ

Писане by aaleks on Пон 19 Окт 2009, 14:29

Тук има ли някой/я дето да е изневерявал/а , ама не за един път а за по-дълго време, т.е. да е имал/а по-дълга връзка 1-2 години. Или всички са /сме/ честни . За да не се издаваме/унижаваме може да кажем : Един/а приятел/ка ми разказа за нейн/а познат/а и ..................
aaleks
начинаещ
начинаещ

Писане by Гост on Вто 20 Окт 2009, 06:28

Aлекс,аз вече съм отговорила на въпроса ти или ти не си правиш труда да четеш! И определено коментар "унижаване" не мисля,че е много коректен.В края на краищата човек търси това,което му липсва в семейството(без значение какво) извън него-неписана истина струва ми се!

Гост
Гост

Писане by Lindzi on Вто 20 Окт 2009, 06:41

Аз не съм изневерявала, защото си имам всичко в моето семейство от което се нуждая!
Но кога се стига до тази стъпка???
Когато или нещо куца в семейното гнездо или защото самият човек е просто такъв? Предполагам първото, а за вторият вариант - не го приемам!
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото