Спогаждате ли се с комшиите си?

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by mamazavinagi on Вто 05 Авг 2008, 13:12

Е в добри отношения ли сте с вашите съседи или едвам се изтрайвате? Cool
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Спогаждате ли се с комшиите си?

Писане by bambolina on Вто 05 Авг 2008, 17:37

да , винаги гледам да съм отзивчива и любезна .
Ама има една баба богаташка дет се си вре носа кой какво прави ... 5 години я траех да ме потпитва кой какво кога как защо .. ама като почна и децата ми да въвлича във сериала и ...........застанах с двете ръце на кръста и културно и теглих майната.... тя па реши да ми гони цаката ... та тогава мъж ми и седна на главата и от тогава (вече1 месец) не съм я видяла не съм я чула и така с един паразит по малко по лесно се живее Голяма усмивка
bambolina
Администратор
Администратор

Писане by Bubsi on Чет 07 Авг 2008, 05:30

АБе търпимсе, няма как! Има и готини хора, ненатрапчиви с тях се разбираме, ама бабката дето крещи през балкона децата да не се били смеели в градинката, и да не се били люлеели на люлката, щото не можела да си почива! Да сме ги били водели по селата.....а в същото време като й дойдат внуците и тя си завлича задника долу при нас....МНого ме дразни тая жена....един ден дойде и ми торпаше в седем сутринта с бастуна по вратата....за една борйка да я бутна по стълбите....ма тва е друга история
Bubsi
упорит
упорит

Писане by summerwine on Чет 07 Авг 2008, 10:41

Като цяло ДА!Ние сме добри хора! Намигане
Но ако ме подразни някой...дупе да му е яко! Razz
summerwine
начинаещ
начинаещ

Писане by Schatzе on Пет 08 Авг 2008, 05:39

Тук където живея сега от 3 години - познавам трима, четирима. Другите като цяло са много дръпнати. Ама всичките. Ходила съм по събрания на входа - ми те само се карат. И на бой налитат. И жените и те. Ужас. Когото видя едн, два пъти някой - после го поздравявам. Ама те като не искат да ме поздравят... Тъжен Въобще не си харесвам съседите като цяло тука. Само гледат интригата. До сега съм се `скарала` само с един, дето дойде и ми се развика, че съм му изцапала прозорците с вода. Но аз приключих бързо това, като му затворих тактично вратата Голяма усмивка
А където съм живяла преди при свекървата... такъв вход няма. Всичките до един готини. Там искам да живея... Ами, ко да направя

4*Забранява се обиждането или подтикването към обиди на членове от форума или други лица.
5*Забранява се публикуването на всяка нелегална информация (кракове, пачове, генератори, пароли, серийни номера и други) както и информация за извършване на нелегални действия (открадване на пароли, проникване в чужди компютри, нелегално наблюдение и други подобни), искането на подобна информация или подпомагането и чрез форума (чрез лични съобщения), както и препращането към сайтове с такава информация.
Schatzе
Администратор
Администратор

Писане by radivdani on Сря 10 Сеп 2008, 12:31

Нашия вход е образцов /а е в люлинска панелка Шокиран /. Чисто е , а нямаме чистачка. Боядисано е , входната врата се заключва, ремонта за покрива се поема от всички, при това не еднократно и наистина не тече /ние живеем на последния етаж Голяма усмивка /. Всички сметки за парно и топла вода се плащат в срок и не ни грози опасността да останем на студено / това ...в последните две години ,че се навъдиха много дребни дечица и на никой не му стиска да мързне/.Асансьора винаги е в изправност. Вечер на детската площадка , която прилежно се поддържа от родителите на дечицата се събираме почти целия вход, децата си играят , а ние чоплим семки и си Наздраве . Само паркинга ни е много малък и по повод него понякога прехвърчат искри , особено като някой паркира като "руския цар", демек по средата . Но паркинга се осветява от прожектор като превенция срещу наркомани и други обирджии. Редовно се провеждат събрания и се взимат колективни решения. Абеее ...суперско ни е Усмивка
radivdani
начинаещ
начинаещ

Писане by Cveti789 on Сря 10 Сеп 2008, 18:26

да спогаждам се със всички от 12 години живея в блока
Cveti789
Модератор
Модератор

Писане by Lindzi on Чет 18 Дек 2008, 08:23

Да, нямам проблеми с тях - освен при ремонта лятото - тогава започнаха да бръмчат на поразия точно на обяд и след няколко предупреждения от наша страна, отидохме и дръпнахме шалтера на целия вход.
След два часа спокойствие, детето вече стана и не беше и изнервено, хората разбрали, че проблема не е в компанията, а в нашето табло.
Та един месец не ни говореха, но са си криви - има си ред - от 14 часа до 16 часа - ТИШИНА!
Имаше и една баба, която все като ни видеше в началото и все питаше, и питаше, дали съм аз новата булка, кога ще раждам, ама защо сега, защо не по рано, защо съм толкова слаба, трябвало да ям и безброй въпроси, при което аз започнах да я избягвам и тя усети ли се какво ли, малко поспря с любопитството си и сега не смее да ме пита, но тази година пуснала слух, че съм бременна! Ами, ко да направя
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Гост on Съб 21 Фев 2009, 16:58

Разбираме се да нямале сме ядове с тях
http://surcare-bg.com/baby_29.php

Гост
Гост

Писане by Гост on Нед 08 Мар 2009, 19:49

не много

Гост
Гост

Писане by bobeto on Вто 10 Мар 2009, 13:40

да защото са майка ми и баща ми каде ще ходат па камоли нещо да ми се скарат Търкалям се от смях Търкалям се от смях Razz
bobeto
упорит
упорит

Писане by Далия on Сря 18 Мар 2009, 15:05

Да, като цяло. Едната съседка ми преватизира котката, започна да я храни повече от мен. Голяма усмивка Ама и простих.
Далия
упорит
упорит

Писане by iordanka21 on Съб 28 Мар 2009, 07:59

разбира
ме се много добре,има двама трима които не доволсват ама не им обръщам внимание
iordanka21
любител
любител

Писане by mariela82 on Пон 06 Апр 2009, 04:50

Горе-долу.Опитвам се да подържам добри отношения.
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by Ani76 on Пет 10 Апр 2009, 11:06

Аз съм в добри отношения с всички комшии.
Ani76
упорит
упорит

Писане by mimi281977 on Съб 11 Апр 2009, 19:50

Да,със всички.
mimi281977
форум-фен
форум-фен

Писане by Гост on Чет 14 Май 2009, 15:37

Нямаме отношения,освен със семейството на последния етаж.Иначе се поздравяваме с всички останали(така изисква етикета)!

Гост
Гост

Писане by mimi_dani on Чет 14 Май 2009, 20:07

Да,спогаждаме се със всички
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by Tiny on Пет 15 Май 2009, 04:40

Моите съседи , воглаве и с нашето семейство ВСИЧКИ СМЕ ЛУДИ за връзване, ама ще трябва да се траем.
Снощи един съсед звънна и без да му отворя си отвори сам вратата, и докато се усетя беше в средата на хола с една отвертка в ръка, да ми оправял домофона.
Съседката над нас всяка събота и неделя точно в 7 сутринта започва да си чисти тъпия теракот с прахосмукчката и ни събужда. А иначе при най-малкия шум почва да ни чука отгоре. Та нея изобщо не искам и да я поздравявам.
И ние си имаме любопитни бабички, но мен бабичките от входа ме обожават- с тях нямам проблеми. Аз съм спец по бабичките - редовно ме хвалят на свекървата като я мернат в магазина.
Иначе се разбирам със съседите в рамките на протокола.
Tiny
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by Гост on Вто 19 Май 2009, 09:17

Със всички съседи се разбирам,с изключение само на една бабка,която страда от параноя,че всичките съседи от входа й пращаме извънземни да я тормозят и да й крадат бурканчетата с домашни доматки,които складирала на балкона.

Гост
Гост

Писане by Mimoza on Вто 19 Май 2009, 13:11

да, нямаме проблеми, търпим се взаимно Чеша се по главата
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by Тони-Рая on Вто 19 Май 2009, 13:16

Нямам,проблеми с комшиите си е случвало ми се е да нервнича когато си пускат музиката по никое време или правят купони.Но то си е нормално на всякъде го има и се търпиме взаимно. Ами, ко да направя
Тони-Рая
упорит
упорит

Писане by descata on Сря 27 Май 2009, 13:55

по принцип да,но имам едни с които не особено,много злобни хора ,завистливи и проклинат/сигурно защото имат 2 големи деца ,все още несемейни/
descata
упорит
упорит

Писане by daisy on Пон 01 Юни 2009, 08:39

Не сме първи дружки, но пък се уважаваме. Постигнали сме едно добро междусъседско общуване. Усмивка
daisy
начинаещ
начинаещ

Писане by mimka on Вто 02 Юни 2009, 21:03

В добри отношения сме с всички!Има и любопитни както навсякъде.С добър тон се разбираме.
mimka
упорит
упорит

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото